Umíte si správně přát?

Věříte na zázraky a na splněná přání?

Já tedy ano.

Asi už jste si v některých mých předchozích článcích všimli, že ráda pracuji se zhmotňováním přání. Velice mě baví pozorovat sílu myšlenek a pak také procesy, které následují. Také mě baví různě experimentovat a zkoušet, jaké techniky fungují a jaké už méně.

Někdy ovšem Vesmír umí být docela vtipálek, proto je opravdu dobré si svoje přání pořádně promyslet. Nejednou se mi stalo, že mi splnil úplně všechno do posledního detailu i se vším, co k tomu původně nebylo vůbec zamýšleno 🙂 Na první pohled to samozřejmě nechápeme a říkáme si, co se to děje, vždyť tohle jsem přece nechtěl/a! Ale když se nad tím zamyslíme, najednou to vidíme. Všechny ty detaily, se kterými jsme na začátku vůbec nepočítali, se na nás jen hrnou 🙂

 

Před několika lety jsem četla zajímavý článek o tom, kdy je nejlepší si něco přát. Byl tam dost podrobný návod, co k tomu budu všechno potřebovat a jak se na to mám připravit. A kdyže se to mělo konat? No přece o Novoluní!!!

Abych nezapomněla, jsem velkou milovnicí Měsíce a jeho fází. Nemohu říct, že bych nějak zvlášť prožívala třeba Úplněk, že bych celou noc nespala nebo mě bolela hlava, to vůbec ne. Vnímám jen jeho úžasnou energii a užívám si ji. To stejné platí pro Novoluní. K oběma těmto měsíčním fázím mám odmalička krásný vztah, i když jsem nikdy nevěděla a nevím ani dnes, kterou z nich mám raději. Asi pravděpodobně obě stejně 🙂

Říká se, že o Novoluní je nejlepší čas si něco přát. Je na to úžasná energie. To poslední proběhlo včera, ale nezoufejte, za měsíc nás čeká další. Konkrétněji to nejbližší nastane v pondělí 20.července 2020 ve 19:32 hod. a bude tentokrát ve znamení Raka. Aspoň máte dostatek času k tomu, abyste si pořídili vše, co budete potřebovat.

Abych vám přesněji přiblížila, co jsem si pomocí sepsaného přání splnila, tak mě napadá můj nejčerstvější splněný sen. O Novoluní v květnu jsem si přála, aby ke mně přišel konkrétní nápad, myšlenka a inspirace k dokončení eBooku. Nějaké nápady jsem si samozřejmě nosila v hlavě, ale nedokázala jsem tomu dát pořádnou formu, aby to vypadalo k světu.

No ale pak to přišlo. Sedla jsem k počítači a všechny myšlenky přicházely jedna za druhou. Během pár dní jsem měla eBook napsaný a aby toho nebylo málo, podařilo se mi ho publikovat přesně v den letního Slunovratu a den před dalším Novoluním 🙂

Je zřejmé, že zhmotnění některých přání trvá o něco déle a některá se dokonce nesplní nikdy. Ale v tomto případě jde o to, že Vesmír má pro nás připraveno něco mnohem lepšího, jen čeká, až se tomu otevřeme a přijmeme fakt, že existuje nepřeberné množství možností a my lpíme pouze na té jedné.

 

Co k našemu „rituálku“ tedy budeme potřebovat?

  • Jeden moc krásný bloček, který si vyhradíme pouze a jenom na zapisování svých přání. Musí to být ten nejnádhernější bloček, který máme.
  • Jedna moc krásná tužka či propiska, kterou si také vyhradíme pouze pro tento účel. Opět to musí být ta nejnádhernější tužka, kterou máme.
  • Svoje přání.

 

Jak (ne)má vlastně přání vypadat?

Stejně jako cokoliv jiného, i přání musí nějak vypadat a mít nějakou formu. Vlastně bych měla začít tím, jak přání vypadat NEMÁ.
Ačkoliv to bude znít fakt dost divně, nemělo by se používat spojení CHCI nebo CHTĚL/A BYCH. Proč? No protože Vesmír si to přeloží tak, že naším přáním je něco chtít nebo si přát.

Další důležitá věc je, že se nesmí používat slovo NE. Vesmír nezná zápor. Když si něco přejeme, musíme přání formulovat tak, aby znělo pozitivně. V žádném případě nesmí znít např. takto: „Už nechci být nemocný.“ Ideálně by mohlo mít formu „Jsem naprosto zdravý“.

A jak tedy má znít ideální přání?

Tak za prvé by mělo být napsáno v přítomném čase, jako by se to všechno už dělo. Tím tak trochu obalamutíme naši mysl a také Vesmír, který to pojme jako obrovskou energii a lépe ji bude umět proměnit ve skutečnost.

Já osobně používám různé formulky, z nichž moje nejoblíbenější je: „S velkou vděčností přijímám…. (text přání, např. „ideální práci, která mě baví a naplňuje a díky které žiji v neustálé finanční hojnosti„, nebo „šťastný a spokojený život plný harmonie, lásky a zdraví„, nebo prostě jakékoliv jiné přání, fantazii se meze nekladou).

Ke konci svého seznamu nikdy nezapomenu napsat ještě další formulku, tentokrát ve znění „Toto všechno nebo ještě něco většího (zde si právě nechávám ten prostor pro případ, že by pro mě měl Vesmír něco mnohem lepšího než to, co si aktuálně přeji) vchází harmonicky do mého života a přináší to radost nejen mně, ale také všem, koho se to týká.

A samozřejmě nikdy nezapomenu poděkovat, to je takové potvrzení z mé strany, že jsem opravdu vděčná za všechna splněná přání.

 

Musí se přání zapisovat? Nestačí si prostě a jednoduše jen přát?

Nestačí. Opravdu je lepší si přání zapsat, protože už tím, že si je zapíšeme, dostávají fyzickou podobu. Jejich energie se zapsáním už zhmotňuje.

 

Plní se přání jen o Novoluní?

Samozřejmě že ne. Přání se plní pořád. Ale o Novoluní je na to nejlepší doba, protože tím, jak měsíc bude postupně dorůstat do Úplňku, bude naše přání také růst a naplňovat se.

 

Přeji vám/nám všem, ať se nám přání plní a ať jsme pořád šťastní a hlavně zdraví.

Veronika Hénová
"Jsem žena, máma dvou dětí a holka plná optimismu, která miluje život. Vytvořila jsem online kurz Najdi svoje poslání a otevři se hojnosti a jsem také autorkou eBooku Najděte svůj vnitřní klid. Mou doménou je právě ten vnitřní klid a jedinečná schopnost předávat ho ostatním. S radostí a nadšením pomáhám lidem najít to pozitivní ve zdánlivě negativních situacích." Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Cesta z dlouhodobé nespokojenosti k vyrovnanému životu?

    Přečtěte si příběh, kde popisuji svou cestu ke šťastnému a spokojenému životu, který je naplněn vnitřním klidem a pohodou.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Uvidíme se i na Facebooku: