Osobní mandaly na míru

Co jsou to mandaly?

Samotný název “mandala” pochází ze sánskrtu a znamená “kruh” a v indických náboženstvích jeho význam symbolizuje Vesmír, nekonečno, moudrost, dokonalost, geometrii, meditaci.

Tento kruhový ornament se objevuje ve všech dobách a kulturách. Nepatří konkrétně do žádné kultury ani náboženství, jedná se o nadčasový symbol jednoty a rovnováhy. V podstatě jde o jakési diagramy, prostřednictvím kterých se chaos stává harmonií.

Mandaly jsou dnes využívány v psychologii i psychoterapii jako pomůcka a doplněk k tradiční léčbě.

Jak s nimi pracovat?

Pokud se jejich vymalováváním chceme uklidnit, můžeme si zapálit svíčku nebo vonnou tyčinku, uvařit si čaj a intuitivně saháme po pastelkách, které nás v tu chvíli přitahují. Můžeme je vybírat i se zavřenýma očima, vždy se bude jednat o tu pravou.
Po vymalování je žádoucí papír s mandalkou zmačkat a vyhodit, popř. jinak znehodnotit, aby se emoce z ní nevrátily zpět k nám.
Mandaly můžeme však vymalovávat i vědomě. V tomto případě si pečlivě rozmysleme, jakou barvu použijeme a kde, protože nesmíme zapomínat, že barvy a jejich umístění působí na naše tělo i mysl.

Pomocí mandal se můžeme také léčit. A to tak, že si pořídíme už hotovou, která s námi rezonuje a ve které je již otisknutý záměr, k čemu má sloužit.

Osobně mandaly miluju. Ráda si je vymalovávám a uklidňuji se jimi, ale také je tvořím už s konkrétním záměrem, aby pomáhaly a léčily.

Máte i Vy zájem o svou léčivou mandalku na míru?

S radostí i Vám vytvořím krásnou léčivou mandalku dle Vašeho přání.

Můžete si vybrat ze dvou variant:

1) mandala dle požadavku (např. pro sebepřijetí, sebelásku, komunikaci, uklidnění, harmonizaci apod.)

2) mandala na konkrétní problém (při konzultaci jdeme přímo k jádru problému a na základě tohoto vytvořím mandalu s určitým záměrem léčení)

Jak na to?

Je to jednoduché. 

  • Prostřednictvím níže uvedeného formuláře si objednejte mandalu.
  • Po připsání platby na účet se s Vámi co nejdříve spojím a navrhnu termín, kdy se potkáme online, abychom spolu vše dořešili.
  • Termín online schůzky si vzájemně odsouhlasíme.
  • V domluvený čas společně probereme vše potřebné, abych měla podklad pro tvorbu Vaší osobní mandaly.
  • Po konzultaci pro Vás vytvořím mandalu, kterou Vám následně zašlu elektronickou formou.

Cena / energetická výměna

Cena mandaly na míru (dle požadavku)       900,-
Cena mandaly na míru včetně předchozí konzultace                1.200,-