Objednávka eBooku

"Najděte svůj vnitřní klid"

Naučte se, jak pomocí jednoduchých, ale prověřených technik najít svůj vlastní vnitřní klid.

 • ANO
  Objednávám si tímto eBook "Najděte svůj vnitřní klid" v hodnotě 490,- Kč.
 • ANO
  Vím, že k tomuto eBooku dostanu navíc JAKO DÁREK pracovní sešit v hodnotě 149,- Kč.
 • ANO
  Vím, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle a že toto není eBook pro mě, mohu 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
 • ANO
  Překontroloval jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce.

Co o eBooku říkají čtenáři?

Moc děkuji za překrásně napsaný ebook. Je tam vše, co jsem kdy potřebovala vědět. Skvěle popsané čakry i postup k meditacím. Lehce jsem se začetla a přečetla celé jedním dechem. Věřím, že zůstane mým rádcem a průvodcem i do budoucnosti. Vřele mohu doporučit všem, kteří stále tápou, jak naložit se svým životem. Rady k nezaplacení! Moc, moc děkuji, jsem nadšená!!
Barbora AnderssonZdravotní sestra
Milý a přehledně napsaný ebook mi zásadním způsobem osvětlil některá témata z oblasti esoteriky i osobnostní psychologie. Pohybuji se hlavně mezi umělci, což je prostředí, kde jsou tyto aspekty života velmi diskutované. Oslovila mne zejména část o čakrách, kde se Veronice podařilo přehledně shrnout jejich význam a fungování včetně upřesnění tónových frekvencí. Budu se těšit na další pokračování tvorby mé oblíbené propagátorky vnitřního klidu a nonkonformního životního stylu.
Bc. Jan Bílekwww.horusap.com
Chtěla bych poděkovat za skvěle napsaný eBook, na který jsem se moc těšila již při čtení Veroničina blogu. Jsou v něm shrnuty praktické a instantní návody na to, jak se cítit dlouhodobě lépe a uvědomit si sama sebe. Vše je popsáno jednoduše i pro někoho, kdo nemá zkušenosti. Ráda jsem si připomněla zapomenuté a dozvěděla se něco nového. EBook doporučuji všem, kdo hledá svůj vnitřní klid, i těm, kdo ho již našli ❤️ Alena
Alena Haluzová
Už název eBooku Najděte svůj vnitřní klid mě oslovil. Tématika energetické práce mě velmi láká. A nezklamala jsem se. Veronika píše lehce, srozumitelně a nápaditě. Hned po prvním přečtení jsem si vytiskla pracovní sešit a těšila se na večer, že si udělám meditaci, kterou Veronika doporučuje. Překvapil mě i 1. tip, jak se vyladit do spokojenosti a vyrovnanosti. Ostatní tipy jsem si připomněla a doladila. Největší radost mi udělal pracovní sešit. Osobně mám ráda, když mám "linku", která mě drží na vytýčené cestě za cílem a zároveň se mohu vrátit zpět, abych si zopakovala to, proč jsem se do akce pustila. Doporučuji všem, kteří si chtějí v sobě udělat jasno, a to ještě velmi příjemnou formou.
Dobroslava Řezníčková, terapeutkawww.dobroslavareznickova.cz
Jednoduchý a jasný návod na to, jak pomoci sám sobě, zklidnit se a naslouchat svému nitru. I když vím o čakrách hodně, našla jsem zde stručné, avšak komplexní vysvětlení, jak každou čakru otevřít, ošetřit či dobít. Ať jde o kameny, barvy, svíčky, hudbu či zpěv. Plus meditace, pozitivní naladění a techniky zdravého naladění se na sebe. Z ebooku čiší osobní zkušnost a to se mi líbí nejvíce.
Dáša Hyklováwww.dasahyklova.cz
E-Book je čtivý a způsoby, jak se harmonizovat, mě překvapily svou jednoduchostí a nezvyklými způsoby. Některé cviky jsem si vyzkoušela a cítila jsem se velice příjemně. Způsob meditace mě velmi nadchl. Připomněla jsem si také, že je třeba se zaměřit i více sama na sebe.
Simona Valentováwww.simona-valentova.cz
Hľadanie vnútorného kľudu je pre mnohých z nás kľúčovou otázkou v živote.Tento eBook prináša nielen teoretické, ale najmä praktické rady, ako tento stav dosiahnuť prostredníctvom jednoduchých techník, ktoré dokáže zvládnuť každý. Už pri jeho čítaní som si vyskúšala na sebe niektoré z odporúčaných techník a pocítila som upokojenie...Takže určite tie nové, ktoré som nepoznala zaradím do svojho života.
Ida Petrovičováwww.idapetrovicova.sk
Příjemné, smysluplné a konzistentní čtení. V ebooku se povedlo shrnout širší možnosti, jak začít prakticky zkoušet pracovat sám se sebou a svým vědomím. Popis základů práce s čakrami nebo vizualizacemi se vám bude líbit, zejména pokud jste začátečník, východními naukami nepolíbený nebo si nejste jisti, jak to celé vlastně prakticky uchopit. Forma je svobodná, možností práce je uvedeno více a můžete si vybrat, jak to bude vyhovovat přímo vám.
Miriam Amaltheawww.mystikavpraxi.cz

eBook
"Najděte svůj vnitřní klid"

Pracovní sešit jako DÁREK k eBooku
⬇︎⬇︎⬇︎

Potřebujete pomoc?

Napište mi na veronika@veronika-henova.cz

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.